środa, 31 maja 2017

Gościnna Projektankta

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić kogoś wyjątkowego. To zwyciężczyni naszej kwietniowej zabawy - Marlena Chmielewska. Marlena jest osobą niezwykle utalentowaną i dlatego uważam, że warto przybliżyć szerszemu gronu jej twórczość.


A oto, co ona sama opowiedziała mam o sobie:

Nazywam się Marlena Chmielewska. Moja przygoda z papierem trwa już kilkanaście lat. Na początku były tylko kartki, które powstawały ze wszystkich „przydasi” znalezionych w domu. Później połączyłam to z pasją do szycia i tak zaczęły powstawać notesy i albumy, które lubię ozdabiać różnymi ściegami. Kiedy poznałam techniki mixedmedia to pojawiły się w mojej pracowni również blejtramy i medioweboxy. Lubię tworzyć w  stylach vintage, romantic i shabbychic. W moich pracach stosuję przeszycia, przetarcia, tuszowania, duuużo warstw papieru, wstążki – szczególnie te vintage oraz kwiaty, które uwielbiam. Ciągle staram uczyć się nowych technik. Swoich sił próbuję także w decoupage’u oraz haftowaniu, jednak cardmaking i scrapbooking to moje największe pasje. Każdą wolną chwilę staram się poświęcić na twórcze działanie. Moje prace prezentuję na blogu www.craftsbymarlene.blogspot.com oraz na Facebooku, gdzie prowadzę fanpage PracowniaPerfecta Marlena Chmielewska.

A to próbka jej twórczości:


Specjalnie dla nas Marlena
wykonała ten uroczy album, wykorzystując papiery z naszego Sklepu oraz polimerową ozdobę

Mam nadzieję, że spodobały się Wam prace Marleny. Zapraszam też na jej bloga, tam znajdziecie ich o wiele więcej :-)


Pozdrawiam serdecznie  :-)

https://danfi1.wordpress.com/
1 komentarz:

  1. Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa :) Tworzysz przecudne kwieciste prace, a style shabby chic, romantic i vintage też są mi szczególnie bliskie. Cieszę się ogromnie, że zechciałaś podzielić się z nami swoją twórczością Marleno :)

    OdpowiedzUsuń