Nasz DT

Poznajcie nas, oto Design Team sklepu Three Wishes:


***


Mam na imię Małgosia. Odkąd pamiętam, jestem niepoprawną optymistką z głową w chmurach. Motto "marzenia są po to, aby je spełniać" towarzyszy mi przez całe życie. Od zawsze uwielbiam rozmaite przedmioty wyposażenia wnętrz, domowe dekoracje, urocze drobiazgi i upominki. Zachwyca mnie wiele produktów służących kreatywności i rozwijaniu pasji. To właśnie pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okoliczności. Jednym z moich ukochanych zajęć, oprócz dekorowania różnych przedmiotów jest pielęgnowanie ogrodu, w którym czuję się najszczęśliwsza na świecie. Nieziemskich emocji dostarcza mi muzyka i bez niej nie wyobrażam sobie życia. W tym wszystkim wspiera mnie Rodzina i Przyjaciele, bez nich spełnianie marzeń nie byłoby możliwe.
Facebook: Małgorzata Witan
Fanpage: Three Wishes Garden 

***
 

Mam na imię Ania - w sieci od 2006 roku jako Anek73 z Przystanku Kłodzko :) Uwielbiam blogowanie, czytanie książek, fotografowanie odwiedzanych miejsc. Kocham wiatraki i jeżdżę w ich poszukiwaniu wszędzie, gdzie mogę... Od ponad 30 lat pasjonuję się haftem krzyżykowym. Uwielbiam spokojne życie z najbliższymi i całą gromadą ukochanych zwierzaków, czyli pięcioma kurami, sześcioma królikami i pięcioma kotami... do których niedawno dołączył jeszcze kundelek ze schroniska :) Od kilku lat doskonalę swoje umiejętności scrapowe - uwielbiam robić exploding boxy, kartki, LO i PL... Nie cierpię za to mediowania - wszystko musi być w moich pracach poukładane i czyściutkie ;) Zawodowo od ponad dwudziestu lat spełniam się jako nauczycielka języka polskiego, a prawie dziesięć prowadzę też zajęcia komputerowe. Pracowałam jako egzaminator gimnazjalny i maturalny, jestem autorką monografii swojej ukochanej szkoły - chodziłam do niej jako dziecko, a po latach wróciłam w roli pracownika. Staram się zarazić dzieci swoimi pasjami - prowadzę z nimi szkolnego bloga i zaszczepiam miłość do rękodzieła na dodatkowych zajęciach artystycznych. Mottem moich działań zawodowych i artystycznych stały się słowa prof. Ludwika Hirszfelda: "Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć", które staram się realizować każdego dnia.
FB: anna.kurtasz 
Blog: przystanek-klodzko.pl
Fanpage bloga: Przystanek Kłodzko
Fanpage działalności scrapowej: Pudełeczka pełne szczęścia
Instagram: anek73
Pinterest: anek73

*** 
 
Nazywam się Basia, w blogosferze można mnie znaleźć jako Lu Luu Craft. Kocham papier od pięciu lat. Na co dzień jestem wiolonczelistką i mamą dwójki szalonych dzieciaków. Wolny czas - którego mam niewiele - poświęcam rozwijaniu mojej papierowej pasji. Lubię proste, minimalistyczne i przemyślane kompozycje, a estetyka i dopieszczanie detali w pracach to moja mała obsesja. Ciągle też doskonalę warsztat fotograficzny, aby wiernie ukazać te wszystkie szczegóły, nad którymi pracuję nocami... Po prostu uwielbiam to!
Fanpage: luluucraft
Blog: www.watacukrowa.blogspot.com

Instagram: luluucraft

*** 


Mam na imię Bożena. W  wirtualnym świecie istnieję jako Avaler Karteczka Jaskółeczka. Od zawsze kochałam papier, w różnej formie. Pierwsza miłość to książki. Uwielbiam czytać. A druga miłość to papier do tworzenia różnych prac plastycznych. Cały czas szukam, zmieniam, eksperymentuję. To moja radość i odskocznia od dnia codziennego. Mam jeszcze sporo marzeń, i mocne postanowienie, że znajdę czas i możliwości by je zrealizować.
Fanpage: Karteczka Jaskółeczka Avaler
Blog: www.karteczkajaskoleczka.blogspot.com

*** 


Na imię mam Danusia, chociaż w internecie znana jestem jako danfi. Od zawsze coś "dłubałam" i tak mi już zostało. Jestem od ponad 25 lat żoną jednego męża i mamą dwóch dorosłych synów. Od 30 lat pracuję jako nauczyciel, w tym od 11 lat uczę dzieci i młodzież z głębszą niepełnosprawnością intelektualną - jestem wicedyrektorem specjalnego zespołu szkolno - przedszkolnego w skład, którego wchodzą: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Scrapbooking jest dla mnie rodzajem terapii, odskoczni od pracy. Moje prace należą raczej do tych "czystych", bez mediów. Lubię tworzyć prace o nietypowych kształtach. Ozdabiam je kwiatami, które sama tworzę. Lubię też haft matematyczny, który od czasu do czasu można zobaczyć w moich pracach.
Fanpage: pasjedanfi
Blog: www.danfi1.wordpress.com

***Oczywiście, że Dorota ma kota! I to nie jednego! ;))) Decoupage i digital scrapbooking paradoksalnie poprowadziły mnie do cardmakingu. Kocham papier, ale nie stronię od innych działalności rękodzielniczych. Ruda (i podła) kota nie jest moim wirtualnym alter ego, ale w pracowni jest moim wiernym pomocnikiem. Pasjami kradnie mi scrapki! Ciekawa świata i żądna nowych doświadczeń, ciągle próbuję nowych technik i materiałów, w tym tak modne ostatnio mixed media. Uwielbiam kwiatowe, romantyczne i najchętniej pastelowe kompozycje.
Fanpage: Dorota Makota
blog: dorotamakota.blogspot.com
*** 


U mnie będzie krótko.
Mam na imię Ewa i w głowie tylko kwiatki. W świecie wirtualnym od zawsze Constancja.
Fanpage: Ewa Constancja

***


Mam na imię Justyna. Uwielbiam wszystko to co przybliża mnie do kreatywnego działania. Ambicja jest moim motorem napędowym a konsekwentność i wytrwałość w dążeniu do celu pomaga osiągnąć sukces. U mnie plan musi być zrealizowany na 100%. Nie jestem gadułą, raczej obserwatorem. Można by rzec, że „czytam z obrazów” jakie podsuwa mi codzienność. Uwielbiam pracę z papierem, wszelkie nietypowe formy i kształty jakie można z niego wyczarować. Ciekawi mnie zarówno prosta forma prac jak i bardziej artystyczne ich oblicze. Lubię eksperymentować,  łączyć ze sobą różne techniki i style, a także wprowadzać nietypowe praktyczne rozwiązania. Swoją twórczość będę Wam prezentować  tutaj na blogu sklepu Three Wishes i tym samym zapraszam Was do twórczego działania razem z nami.
Fanpage: Handmade by Jussstynka 
Blog: justynka-rekodzielo.blogspot.com

***


Jestem Marta, znana miłośnikom moich prac jako Paper Street Co. Moja znajomość ze scrapbookingiem trwa już 5 lat, a moje prace zmieniają się nieustannie. Z biegiem czasu i doskonaleniem warsztatu zaczęłam tworzyć albumy, notesy oraz całą papierową oprawę ślubną. Moje prace postrzegam jako romantyczne - często sięgam po wstążki, nity, kwiaty. Niedawno zadurzyłam się w foamiranie. Prywatnie  jestem zakochana w moich czworonogach - Gończych Polskich. Zawodową ścieżkę rozpoczęłam dawno temu i długo poszukiwałam tego, co chcę w życiu robić. Pracuję jako nauczyciel świetlicy szkolnej, a po szkole prowadzę warsztaty plastyczne integrujące dzieci zdrowe i zmagające się z niepełnosprawnością. Połączyłam wszystkie elementy w całość i wykonuję najlepszą pracę na świecie - robię to, co kocham. Jak powiedział Konfucjusz: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”
Fanpage: StreetPaperCo.
Instagram: streetpaperco
 
***


Mam na imię Natalia, z zawodu jestem psychologiem i nauczycielką angielskiego. Pracowałam jako psycholog rodzinny przez 4 lata. Odkąd pamiętam, zajmuję się rękodziełem. Dwa lata temu zaczęłam pracować z foamiranem i to zmieniło moje życie. Foamiran był wtedy jeszcze mało znanym materiałem, więc musiałam samodzielnie wymyślić całą technikę i nauczyć się, jak z nim pracować.  Moja fascynacja foamiranem była na tyle duża, że szybko zaczęłam robić postępy i w ciągu roku założyłam szkołę foam florystyki w Kijowie i prowadziłam nie tylko pojedyncze warsztaty, ale również całe kursy robienia kwiatów i kompozycji kwiatowych. W tej chwili foam florystyka to nie tylko moje hobby, nie tylko moja praca, ale również moja pasja. Od lutego prowadzę warsztaty w Warszawie i w innych miastach Polski.
Fanpage: foamflowerpl
***


Jestem wesołą i na co dzień uśmiechniętą osobą. Moja przygoda ze scrapbookingiem rozpoczęła się ponad trzy lata temu i od tego czasu ciągle uczę się nowych rzeczy, które pozwalają mi robić z dnia na dzień coraz lepsze prace. W moich pracach przeważają żywe kolory. Bardzo lubię tworzyć prace dziewczęce i kobiece (oczywiście wtedy dominuje kolor różowy) oraz różnego rodzaju albumy, a także unikalne ramki na zdjęcia. 
Fanpage: smashalbums 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz