Nasz DT

Poznajcie nas, oto Design Team sklepu Three Wishes:

***


Mam na imię Małgosia. Odkąd pamiętam, jestem niepoprawną optymistką z głową w chmurach. Motto "marzenia są po to, aby je spełniać" towarzyszy mi przez całe życie. Od zawsze uwielbiam rozmaite przedmioty wyposażenia wnętrz, domowe dekoracje, urocze drobiazgi i upominki. Zachwyca mnie wiele produktów służących kreatywności i rozwijaniu pasji. To właśnie pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okoliczności. Jednym z moich ukochanych zajęć, oprócz dekorowania różnych przedmiotów jest pielęgnowanie ogrodu, w którym czuję się najszczęśliwsza na świecie. Nieziemskich emocji dostarcza mi muzyka i bez niej nie wyobrażam sobie życia. W tym wszystkim wspiera mnie Rodzina i Przyjaciele, bez nich spełnianie marzeń nie byłoby możliwe.
Facebook: Małgorzata Witan
Fanpage: Three Wishes Garden 

***
 

Mam na imię Ania - w sieci od 2006 roku jako Anek73 z Przystanku Kłodzko :) Uwielbiam blogowanie, czytanie książek, fotografowanie odwiedzanych miejsc. Kocham wiatraki i jeżdżę w ich poszukiwaniu wszędzie, gdzie mogę... Od ponad 30 lat pasjonuję się haftem krzyżykowym. Uwielbiam spokojne życie z najbliższymi i całą gromadą ukochanych zwierzaków, czyli pięcioma kurami, sześcioma królikami i pięcioma kotami... do których niedawno dołączył jeszcze kundelek ze schroniska :) Od kilku lat doskonalę swoje umiejętności scrapowe - uwielbiam robić exploding boxy, kartki, LO i PL... Nie cierpię za to mediowania - wszystko musi być w moich pracach poukładane i czyściutkie ;) Zawodowo od ponad dwudziestu lat spełniam się jako nauczycielka języka polskiego, a prawie dziesięć prowadzę też zajęcia komputerowe. Pracowałam jako egzaminator gimnazjalny i maturalny, jestem autorką monografii swojej ukochanej szkoły - chodziłam do niej jako dziecko, a po latach wróciłam w roli pracownika. Staram się zarazić dzieci swoimi pasjami - prowadzę z nimi szkolnego bloga i zaszczepiam miłość do rękodzieła na dodatkowych zajęciach artystycznych. Mottem moich działań zawodowych i artystycznych stały się słowa prof. Ludwika Hirszfelda: "Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć", które staram się realizować każdego dnia.
FB: anna.kurtasz 
Blog: przystanek-klodzko.pl
Fanpage bloga: Przystanek Kłodzko
Fanpage działalności scrapowej: Pudełeczka pełne szczęścia
Instagram: anek73
Pinterest: anek73

*** 
 
Nazywam się Basia, w blogosferze można mnie znaleźć jako Lu Luu Craft. Kocham papier od pięciu lat. Na co dzień jestem wiolonczelistką i mamą dwójki szalonych dzieciaków. Wolny czas - którego mam niewiele - poświęcam rozwijaniu mojej papierowej pasji. Lubię proste, minimalistyczne i przemyślane kompozycje, a estetyka i dopieszczanie detali w pracach to moja mała obsesja. Ciągle też doskonalę warsztat fotograficzny, aby wiernie ukazać te wszystkie szczegóły, nad którymi pracuję nocami... Po prostu uwielbiam to!
Fanpage: luluucraft
Blog: www.watacukrowa.blogspot.com

Instagram: luluucraft

*** 


Mam na imię Bożena. W  wirtualnym świecie istnieję jako Avaler Karteczka Jaskółeczka. Od zawsze kochałam papier, w różnej formie. Pierwsza miłość to książki. Uwielbiam czytać. A druga miłość to papier do tworzenia różnych prac plastycznych. Cały czas szukam, zmieniam, eksperymentuję. To moja radość i odskocznia od dnia codziennego. Mam jeszcze sporo marzeń, i mocne postanowienie, że znajdę czas i możliwości by je zrealizować.
Fanpage: Karteczka Jaskółeczka Avaler
Blog: www.karteczkajaskoleczka.blogspot.com

*** 


Na imię mam Danusia, chociaż w internecie znana jestem jako danfi. Od zawsze coś "dłubałam" i tak mi już zostało. Jestem od ponad 25 lat żoną jednego męża i mamą dwóch dorosłych synów. Od 30 lat pracuję jako nauczyciel, w tym od 11 lat uczę dzieci i młodzież z głębszą niepełnosprawnością intelektualną - jestem wicedyrektorem specjalnego zespołu szkolno - przedszkolnego w skład, którego wchodzą: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Scrapbooking jest dla mnie rodzajem terapii, odskoczni od pracy. Moje prace należą raczej do tych "czystych", bez mediów. Lubię tworzyć prace o nietypowych kształtach. Ozdabiam je kwiatami, które sama tworzę. Lubię też haft matematyczny, który od czasu do czasu można zobaczyć w moich pracach.
Fanpage: pasjedanfi
Blog: www.danfi1.wordpress.com

***Oczywiście, że Dorota ma kota! I to nie jednego! ;))) Decoupage i digital scrapbooking paradoksalnie poprowadziły mnie do cardmakingu. Kocham papier, ale nie stronię od innych działalności rękodzielniczych. Ruda (i podła) kota nie jest moim wirtualnym alter ego, ale w pracowni jest moim wiernym pomocnikiem. Pasjami kradnie mi scrapki! Ciekawa świata i żądna nowych doświadczeń, ciągle próbuję nowych technik i materiałów, w tym tak modne ostatnio mixed media. Uwielbiam kwiatowe, romantyczne i najchętniej pastelowe kompozycje.
Fanpage: Dorota Makota
blog: dorotamakota.blogspot.com
*** 


U mnie będzie krótko.
Mam na imię Ewa i w głowie tylko kwiatki. W świecie wirtualnym od zawsze Constancja.
Fanpage: Ewa Constancja

***
Mam na imię Jola, jestem szczęśliwą, spełniona mamą dwójki dzieci- synka Jakuba i córki Wiktorii. Rękodziełem zajmuję się od 2010 roku, początkowo było to hobby, odskocznia od obowiązków dnia codziennego. Z czasem wciągało mnie to coraz bardziej i zamarzyło mi się, by pasja stała się również sposobem na życie. W międzyczasie w 2013 roku powstał blog, oraz narodziła się tez nazwa "Pasją przeplatane". Próbowałam chyba wszystkich technik, jednak najbliższe memu sercu były: papierowa wiklina, potem szydełko, aż w końcu pałeczkę przejęło szycie, a teraz konkurencję robi mu foamiran. Pierwsze prace były krzywe i nieforemne, jednak byłam konsekwentna w dążeniu do jakości. I tak w 2015 roku sytuacja na etacie zmusiła mnie do złożenia wypowiedzenia, była to doskonała okazja do spróbowania swoich sił, teraz po prawie dwóch latach mogę powiedzieć, iż była to dobra decyzja. Czuję się spełniona w tym co robię, ale również ciągle próbuję nowych technik i się rozwijam.
Fanpage:  Pasją przeplatane

***


Mam na imię Justyna. Uwielbiam wszystko to co przybliża mnie do kreatywnego działania. Ambicja jest moim motorem napędowym a konsekwentność i wytrwałość w dążeniu do celu pomaga osiągnąć sukces. U mnie plan musi być zrealizowany na 100%. Nie jestem gadułą, raczej obserwatorem. Można by rzec, że „czytam z obrazów” jakie podsuwa mi codzienność. Uwielbiam pracę z papierem, wszelkie nietypowe formy i kształty jakie można z niego wyczarować. Ciekawi mnie zarówno prosta forma prac jak i bardziej artystyczne ich oblicze. Lubię eksperymentować,  łączyć ze sobą różne techniki i style, a także wprowadzać nietypowe praktyczne rozwiązania. Swoją twórczość będę Wam prezentować  tutaj na blogu sklepu Three Wishes i tym samym zapraszam Was do twórczego działania razem z nami.
Fanpage: Handmade by Jussstynka 
Blog: justynka-rekodzielo.blogspot.com

***


Jestem Marta, znana miłośnikom moich prac jako Paper Street Co. Moja znajomość ze scrapbookingiem trwa już 5 lat, a moje prace zmieniają się nieustannie. Z biegiem czasu i doskonaleniem warsztatu zaczęłam tworzyć albumy, notesy oraz całą papierową oprawę ślubną. Moje prace postrzegam jako romantyczne - często sięgam po wstążki, nity, kwiaty. Niedawno zadurzyłam się w foamiranie. Prywatnie  jestem zakochana w moich czworonogach - Gończych Polskich. Zawodową ścieżkę rozpoczęłam dawno temu i długo poszukiwałam tego, co chcę w życiu robić. Pracuję jako nauczyciel świetlicy szkolnej, a po szkole prowadzę warsztaty plastyczne integrujące dzieci zdrowe i zmagające się z niepełnosprawnością. Połączyłam wszystkie elementy w całość i wykonuję najlepszą pracę na świecie - robię to, co kocham. Jak powiedział Konfucjusz: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”
Fanpage: StreetPaperCo.
Instagram: streetpaperco
 
***


Mam na imię Natalia, z zawodu jestem psychologiem i nauczycielką angielskiego. Pracowałam jako psycholog rodzinny przez 4 lata. Odkąd pamiętam, zajmuję się rękodziełem. Dwa lata temu zaczęłam pracować z foamiranem i to zmieniło moje życie. Foamiran był wtedy jeszcze mało znanym materiałem, więc musiałam samodzielnie wymyślić całą technikę i nauczyć się, jak z nim pracować.  Moja fascynacja foamiranem była na tyle duża, że szybko zaczęłam robić postępy i w ciągu roku założyłam szkołę foam florystyki w Kijowie i prowadziłam nie tylko pojedyncze warsztaty, ale również całe kursy robienia kwiatów i kompozycji kwiatowych. W tej chwili foam florystyka to nie tylko moje hobby, nie tylko moja praca, ale również moja pasja. Od lutego prowadzę warsztaty w Warszawie i w innych miastach Polski.
Fanpage: foamflowerpl
***


Jestem wesołą i na co dzień uśmiechniętą osobą. Moja przygoda ze scrapbookingiem rozpoczęła się ponad trzy lata temu i od tego czasu ciągle uczę się nowych rzeczy, które pozwalają mi robić z dnia na dzień coraz lepsze prace. W moich pracach przeważają żywe kolory. Bardzo lubię tworzyć prace dziewczęce i kobiece (oczywiście wtedy dominuje kolor różowy) oraz różnego rodzaju albumy, a także unikalne ramki na zdjęcia. 
Fanpage: smashalbums 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz