O nas

Sklep i Pracownia Three Wishes - Trzy Życzenia, to spełnienie moich marzeń, by miłość do tworzenia i ozdabiania różnorodnych przedmiotów realizować na gruncie zawodowym i by móc na co dzień obcować z pięknem i dzielić się z innymi moją rękodzielniczą pasją.
To miejsce nie tylko dla mnie, ale też i dla Was 
Motto: „marzenia są po to, aby je spełniać” towarzyszy mi przez całe życie!

Wszystko z czym Państwo się tutaj zetkniecie , to wiele cudownych produktów związanych z hobby - służących kreatywności i rozwijaniu pasji. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a zakupione produkty i Wasza wyobraźnia, pomogą w tworzeniu przepięknych, unikatowych i własnoręcznie wykonanych projektów.
Three Wishes - to spełnianie życzeń i zaspokajanie małych przyjemności, które wpływają twórczo na naszą codzienność i umilają chwile spędzone w domu, czy pracowni.
W naszym kameralnym Craft Clubie , w którym pragnieniem moim było stworzyć radosny klimat, możecie spotkać fantastyczne osoby, pełne wyobraźni, talentów i pasji, przyjeżdżające do nas z całej Polski.
Dokładamy wszelkich starań, aby organizować dla Was coraz to nowe, ciekawsze warsztaty twórcze, podczas których możecie poznać i doskonalić nowe techniki. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły 
Fotorelacje z warsztatów, oraz twórcze inspiracje, tworzone każdego dnia specjalnie dla Was przez nasz zespół Projektantek, możecie oglądać na naszym blogu, oraz na fan pagu (fb).
Zatem Three Wishes otwiera swoje niewielkie drzwi i zaprasza do miejsca, które pełne fantastycznych, twórczo zakręconych osób, oraz urokliwych drobiazgów i produktów hobbistycznych , zachęci i zainspiruje do kreatywnej twórczości.
To właśnie pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okoliczności.
Zapraszamy do środka  Otwórz drzwi...

Małgosia Witan
i Design Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz