sobota, 6 maja 2017

ZABAWA #3 - z sercem

Dzisiaj pierwsza sobota miesiąca, a więc pora na kolejną zabawę.

ZABAWA #3 - Z SERCEM - czyli wszystko, co kojarzy się z tym organem ;-)
Tak więc czekamy na Wasze prace związane z Dniem Matki, ślubem, podziękowaniami, pudełkiem w kształcie serca - generalnie co Wam wyobraźnia i serce podpowiedzą :-)A to zasady naszej zabawy:


1. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana.
2. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań.
3. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital.
4. Na swoim blogu/w galerii należy zamieścić nasz zabawowy banerek i link do posta z wybranym wyzwaniem.
5. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.
6. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga.
7. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do wyzwania), ale także w galeriach typu Facebook, Pinterest i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do wyzwania.
8. Prace niespełniające wytycznych zabawy, nie będą brane pod uwagę.
8. Zwycięską pracę wybiera DT drogą głosowania.
9. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor nagrodę - bon o wartości 30 zł na zakupy w naszym sklepie.


Na Wasze prace czekamy do 22 maja. Wyniki ogłosimy 29 maja.
A tak nasze DT poradziło sobie z zasadami naszej zabawy
 

PAULINA
 
 stworzyła przepiękny, pełen miłości i serduszek album. Do jego wykonania użyła produktów z naszego sklepu: dwustronny papier do scrapbookingu Everyday ScrapBerry's, dwustronną, pianową taśmę klejącą oraz klej Magic z aplikatoremproponuje kartkę - bramę w kształcie serca bogato zdobioną kwiatami, które grają tu główną rolę. Detale - zawieszka serduszko, pręciki oraz ćwieki i plakietka - wspaniale dopełniają kompozycję. Wstążka, którą związana jest kartka, zamyka wnętrze przed ciekawskimi. Bo któż by nie chciał zajrzeć do środka ...? Tworząc ją, z półek Three Wishes wykorzystała: pręciki, zawieszkę - serce, ćwieki ScrapBerry's Summer Joy 1, dekoracyjne guziki i plakietki 25 szt- Life uwielbia boxy, dlatego też, przedstawia pudełko, które wykonała z okazji narodzin dziecka. Do jego wykonania użyła: samoprzylepnych półperełek ScrapBerry's 120szt/4, tekturek: piórka małe i duże-4 szt., piankową taśmę dwustronną oraz klej Magic z aplikatorem


BASIA

przygotowała uroczą karteczkę z pięknym ażurowym sercem, piórkami i koronką. Tło kartki stanowi piękny papier do scrapbookingu ScrapBerry's


MARTA

 inspiruje komunijną karteczką z serduszkowym tłem, pięknie ukwieconą m.in kwiatkami z welurowego foamiranu. Do wykonania karteczki wykorzystała sklepikowe produkty: papier do scrapbookingu Afternoon Tea Lace ScrapBerry's, jednostronny papier do scrapbookingu ScrapBerry's, pręciki do kwiatów, szablon/maskę - Serduszkataśmę piankową dwustronną klejącąMam nadzieję, że nasze projektantki zainspirowały Was do stworzenia pięknych serduszkowych prac. Czekamy zatem na nie z niecierpliwością.

Zapraszam serdecznie do udziału w naszej zabawie :-)

Danfi


Danusia / Pasje Danfi2 komentarze:

  1. Zgłaszam pracę na wyzwanie.
    https://www.facebook.com/pg/Moje-hobby-891073901034444/photos/?tab=album&album_id=900580356750465

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgłaszam pracę na wyzwanie.
    https://www.facebook.com/pg/Moje-hobby-891073901034444/photos/?tab=album&album_id=900580356750465

    OdpowiedzUsuń