poniedziałek, 8 maja 2017

Wiosenny przybornik

Wiosna, to czas porządków - również na naszych biurkach. Postanowiłam i ja nieco ogarnąć swoje, dlatego też skorzystałam z papierowego przybornika do dekorowania. A skoro jest do dekorowania - postanowiłam go nieco przyozdobić. Zrobiłam to za pomocą prześlicznych papierów ScrapBerry' - Flower Garden SCB220609006, a także kwiatków, które wykonałam z białego foamiranu oraz jedwabnego foamiranu, barwionych kredkami "Bambino". Do przyklejania użyłam pistoletu do klepju na gorąco, kleju na gorąco (do foamirnu) i kleju Magik (do papieru).
A tak prezentuje się mój przybornik

 

 


 A to materiały, które możecie nabyć w Three Wishes


http://www.threewishes.pl/przedmioty-do-zdobienia-i-dekoracje/869-przybornik-tekturowy-do-dekorowania.html    http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/931-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html


http://www.threewishes.pl/foamiran-iranski/679-foamiran-iranski-duzy-arkusz-60x70-cm.html    http://www.threewishes.pl/foamiran-jedwabny/842-foamiran-jedwabny-.html   http://www.threewishes.pl/narzedzia-i-akcesoria/662-klej-magic-z-aplikatorem.html       http://www.threewishes.pl/narzedzia-i-akcesoria/498-klej-do-pistoletu-na-goraco-7mm-opak10szt.html
 http://www.threewishes.pl/narzedzia-i-akcesoria/497-pistolet-do-kleju-na-goraco-20w-.html Pozdrawiam serdecznie :-) 
Danfi

 https://danfi1.wordpress.com/

8 komentarzy:

 1. Aż chce się mieć porządek na biurku i nie tylko...myślę, że taki przybornik można też wypełnić akcesoriami do makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż chce się mieć porządek na biurku i nie tylko...myślę, że taki przybornik można też wypełnić akcesoriami do makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam dziesiątki przyborników, organizerów, segregatorów... Więc skąd ten nieporządek na biurku?! Pytam się??? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z weny twórczej i ognistego temperamentu ja myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z weny twórczej i ognistego temperamentu ja myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zatem kobietki do dzieła - zatrudnić wenę twórczą i zrobić porządek, przy okazji tworząc sobie kolejny przybornik ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danfi, jestem zbieraczem, co prawda głównie szyciowym - dla mnie nie ma wystarczającej ilości skrzynek i przyborników ;-)

   Usuń
  2. Rudolfino - to może jakiś kosz by się przydał, albo kufer ;-) Pogadaj z Małgosią - może coś sprowadzi dla Ciebie :-)

   Usuń