sobota, 13 stycznia 2018

Zabawa # 11 - W bieli

W kalendarzu mamy zimę, za oknem... no cóż - każdy widzi. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wszyscy podziwiać zimowe widoki. Aby zaczarować pogodę, proponujemy nowy temat naszej comiesięcznej zabawy, a brzmi on:

W BIELI


Aby wziąć udział należy wykonać dowolną pracę, w dowolnej technice. Jedynym warunkiem jest to, by użyć tylko jednego koloru - białego. Możemy nieco przymknąć oko, jak użyjecie niewielkiej ilość jednego dodatkowego koloru np. jako liści lub środków kwiatów

A teraz dla przypomnienia zasady naszej zabawy:

1. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana.
2. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań.
3. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital.
4. Na swoim blogu/w galerii w poście z pracą, należy zamieścić nasz zabawowy banerek i link do posta z nią.
5. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.
6. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga.
7. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do zabawy), ale także w galeriach typu Facebook, Pinterest i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do zabawy.
8. Prace niespełniające wytycznych zabawy, nie będą brane pod uwagę.
8. Zwycięską pracę wybiera DT drogą głosowania.
9. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie.Na Wasze prace czekamy do 27 stycznia. Wyniki ogłosimy 31  stycznia.


Zobaczcie jak nasze projektantki podeszły do tematu:

Bożena

oprawiła sobie zdjęcie naszej szefowej - Małgosi, która bardzo lubi biel. Na portrecie, który stworzyła - Małgosia wygląda niczym elf z zimowej odsłonie. Efekt ten uzyskała dzięki produktom z naszego sklepu, takim jak: papier/karton fakturowany do scrapbookingu ScrapBerry's oraz pręciki ryżyk perełki brokat - białe.Marina

uwielbia biel, dlatego przygotowała przepiękne białe róże z zimnej porcelany, którymi przyozdobiła białą ramkę na zdjęcia. Poza zimną porcelaną wykorzystała także klej na gorąco. 
  Małgosia

podobnie jak Marina uwielbia biały kolor Najbardziej we wnętrzach, choć ostatnio też i w ogrodzie. Na dzisiejsze wyzwanie przygotowała coś, co już dawno czekało na swoją chwilę. Ozdobiła kolejną ramkę, w której umieściła ostatni bilet z koncertu jej Idola, którego wielbi od lat - cudownego tenora Andrea Bocelli. Przy okazji zdradziła, że ma już kilka takich podobnych ramek, no i płyty, oraz książki. To tka jej mała kolekcja, którą eksponuje w domu. Do kompletu powstał tag z fotografią jej ulubieńca. Oczywiście wszystko w BIELI, z dodatkiem szarości i srebra. W pracy, oprócz cudownej muzyki Andrea Bocelli, która jej towarzyszyła, wykorzystała następujące produkty sklepowe: szblon/maska - serduszka, biały foamiran irański, białe piórka dekoracyjne, papier do scrapbookingu, pręciki, tasiemkę bawełnianą, klej na gorąco  Ewa

jest mistrzynią w robieniu foamiranowch kwiatków. Tym razem jej zdolne rączki wykonały białe kwiaty - Magnolia Grandiflora.
Kwiatki zrobione są z irańskiego foamiranu, z wykorzystaniem zimnej porcelany, drutu florystycznego, taśmy florystycznej, kleju do foamiranu i kleju na gorąco

Takie kwiaty będzie mogli wykonać na warsztatach z Ewą, które już wkrótce będzie prowadziła w Three Wishes
 

Danusia

przygotowałam białą karteczkę urodzinową dla zimowej solenizantki. Ze sklepikowych półek wykorzystałam: biały foamiran, klej na gorąco, klej do foamiranu, pręciki Mam nadzieję, że prace naszych projektantek dostarczyły Wam mnóstwa inspiracji i że wkrótce będziemy mogły podziwiać Wasze dzieła :-)

Pozdrawiam serdecznie :-)

https://danfi1.wordpress.com/1 komentarz:

  1. Dziewczyny jestem zachwycona Waszymi pracami na to wyzwanie.
    Są tak cudownie białe :) A praca Bożenki to dla mnie ogromna i przemiła niespodzianka, bardzo Ci dziękuję Bożenko!

    OdpowiedzUsuń