środa, 16 sierpnia 2017

Słoneczne lato

Uwielbiam kolor żółty, a słoneczniki to moje ulubione kwiaty. Od zawsze kojarzą mi się z gorącym miesiącem lata jakim jest sierpień. Mam dziś dla Was inspirację w barwach ciepłych i radosnych niczym promienie słońca. Chciałam uchwycić to z co w lecie kocham najbardziej. 

Bardzo lubię kartki w nietypowym kształcie. Stąd pomysł by zainspirować Was do stworzenia bukietu Waszych ulubionych kwiatów. Moje ulubione już znacie, zatem oceńcie sami jak mi się to udało.
Do stworzenia bukietu w doniczce wykorzystałam:

http://www.threewishes.pl/cwieki-ozdoby-plakietki/989-biedronki-drewniane-naklejane-10-szt.htmlhttp://www.threewishes.pl/cwieki-ozdoby-plakietki/193-dekoracyjne-guziki-25-szt-life-emporium-teresa-collins.html

http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/61-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-fairy-tale-scrapberry-s.htmlhttp://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/939-jednostronny-papier-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html

http://www.threewishes.pl/tusze-do-stempli-i-foamiranu/548-tusz-pigmentowy-do-stempli-brazowy.htmlhttp://www.threewishes.pl/stemple/835--zestaw-stempli-klucz.htmlPamiętajcie również o naszej morskiej zabawie "AHOJ MARYNARZU!"

Pozdrawiam Was gorąco!


https://justynka-rekodzielo.blogspot.com/

3 komentarze:

  1. ale super! doniczka ze słoneczkami! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Słoneczniki to piękne kwiaty, dają inspirację do wielu dzieł.

    OdpowiedzUsuń
  3. super cudna letnia kompozycja Justynko! pełna słońca i radości.

    OdpowiedzUsuń