piątek, 4 sierpnia 2017

Mediowa kartka okolicznościowa

Witajcie!
Dziś chciałam zaprezentować Wam pracę w stylu, który nieczęsto gości w mojej pracowni i jest to jednocześnie ostatnia moja inspiracja w Three Wishes. Trudno uwierzyć, że od mojego debiutu w szeregach design teamu minęło już pół roku... Czas jednak płynie nieubłaganie, a ja mogę być tylko wdzięczna za to, że udało mi się stworzyć dla Was kilka prac pod egidą Małgosi. Dziękuję również za przemiłą współpracę wszystkim zdolnym i kreatywnym kobietom z dt!

A teraz kilka słów o pracy, którą stworzyłam. Nieczęsto chlapię tuszami, mgiełkami, nieczęsto również używam w swoich pracach różnego rodzaju mazideł i wosków, jednak postanowiłam zrobić wyjątek i na koniec zaszaleć. Odniosłam wrażenie, że Papier Scrapberry's z kolekcji Nature's Spirit jest stworzony do tego typu pracy, dlatego nie miałam skrupułów, aby chlapać wieloma kolorami farb akwarelowych i mgiełek. Kwiaty z białego foamiranu również przed uformowaniem pomalowałam bordową farbą akwarelową. Do mniejszych kwiatków użyłam trzylistkowe wykrojniki od Rosy Owl, a we wnętrzu wszystkich kwiatów umieściłam pręciki.Kompozycję z kwiatów umieściłam na scrapku z wykrojników, a dodatkowo przyozdobiłam ją moim ulubionym chrobotkiem reniferowym, borówkowymi gałązkami ze Snip Artu oraz sizalem. Kartkę ostatecznie umieściłam w pudełku, którego nie ozdobiłam - pełni ono rolę koperty i chroni mocno odstające elementy kompozycji.Na zakończenie dziękuję Wam za przemiłe komentarze pod moimi postami - to wspaniałe uczucie tworzyć dla Was!
Produkty ze sklepu Three Wishes, które wykorzystałam w pracy:


  

      Pozdrawiam ciepło,
Basia.


6 komentarzy:

 1. Basiu bardzo dziękuję za tą przepiękną inspirację, szkoda, że ostatnią :(
  Czas tak szybko leci i bardzo żałuję, że zabrakło go Tobie, aby pozostać z nami na dłużej. Mam nadzieję, że o nas nie zapomnisz i będziesz czasem zaglądać na naszego bloga. Życzymy szczęścia i powodzenia w codziennym życiu, a także sukcesów na muzycznej scenie, których Ci trochę (trochę?) zazdroszczę. Muzyka zawsze wywołuje u mnie największe emocje! uściski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, a u mnie takie emocje wywołują właśnie te cudowne komentarze. I love you!

   Usuń
  2. Małgosiu, a u mnie takie emocje wywołują właśnie te cudowne komentarze. I love you!

   Usuń
 2. Basiu, piękną pracę stworzyłaś. I ja dziękuję za przesympatyczną współpracę,jednocześnie życząc nieustającej weny i kolejnych wspaniałych pomysłów :-)

  OdpowiedzUsuń