piątek, 25 sierpnia 2017

Organizer na washi tape - kurs

Witajcie Kochani,

przyszedł czas na mój pierwszy kurs na blogu Three Wishes.

Jak każda osoba kochająca scrapbooking mam swoich ulubionych pomocników. Należą do nich taśmy washi. Bardzo też cenię sobie porządek w mojej pracowni stąd pomysł na organizery na te niezwykle kreatywne przydasie.Potrzebne Wam będą:

- kartka w formacie A4
- nożyczki
- bigownica
- taśma dwustronna lub klej magiczny
- materiały do ozdobienia organizera (tu macie zupełną dowolność ;)
KROK 1

W pierwszej kolejności potrzebujecie kartki w odpowiednim dla Waszego projektu kolorze. Im większa gramatura papieru tym dłużej posłuży wasz organizer. Kartę bigujemy według wymiarów podanych na zdjęciu powyżej. Im większy format tym więcej taśm zmieści się w pudełku.
Wymiar "4,7 cm" jest wymiarem, który odpowiada średnicy taśm które posiadam.KROK 2

Teraz nacinamy kartę jak na zdjęciu powyżej. Na tym etapie ozdabiam częściowo moją pracę.


 KROK 3

Czas na sklejanie. Zaczynam od wklejenia "skrzydełka" nr 1 pomiędzy 2 a 3. KROK 4

W miejscu gdzie uprzednio wyznaczaliśmy środek co oznaczyłam na zdjęciu przy kroku pierwszym "przełamujemy" nasz organizer i sklejamy. "Skrzydełko" nr 3 możecie obciąć pod skosem lub zagiąć i podkleić.

Teraz jest już czas na najprzyjemniejsze zadanie - OZDABIANIE :)


Jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie jeszcze wskazówek jak wykonać własny organizer, proszę napiszcie w komentarzach.
W swojej pracy wykorzystałam:

http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/215-papier-do-scrapbookingu-afternoon-tea-sweets-scrapberry-s.htmlhttp://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/127-papierkarton-fakturowany-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html

http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/119-papierkarton-fakturowany-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html  http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/125-papierkarton-fakturowany-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html
http://www.threewishes.pl/cwieki-ozdoby-plakietki/337-cwieki-scrapberry-s-summer-joy-1.htmlPozdrawiam!

justynka-rekodzielo.blogspot.com


1 komentarz:

  1. Justyna, Twój organizer jest przesłodki i nasze taśmy washi dobrze się w nim czują, jak widzę ;) Fajny pomysł również na jego wykonanie razem z dziećmi.

    OdpowiedzUsuń