poniedziałek, 19 czerwca 2017

Kartka na zakończenie roku szkolnego

Cześć!

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami - stąd pomysł na moją dzisiejszą inspirację. Wykonałam kartkę dla ukochanej nauczycielki mojej siostrzenicy, kartkę w innym kształcie, niż zazwyczaj. Taka propozycja wydaje mi się bardzo ciekawa, a na pewno zapadająca w pamięć.Do zrobienia bazy wykorzystałam jednobarwny karton fakturowany Scrapberry's, a także papier tej samej firmy z kolekcji Primavera. Papier pochlapałam akwarelami oraz ozdobiłam taśmą washi. Na zewnątrz kartkę przyozdobiłam kwiatem wyciętym wykrojnikiem z jedwabnego foamiranu. Dotychczas korzystałam z uprzejmości koleżanki - naszej Marty z DT, która robiła piękne kwiaty do moich prac, ale w końcu przemogłam się, tworząc kwiat sama, dosłownie na poczekaniu. I wiecie co? To świetna zabawa! Mój kwiat cieniowałam akwarelami, dodałam do niego pręciki, a całą kompozycję ozdobiłam sizalem i papierowymi listkami z wykrojników.
Baza kartki to z pozoru zwykła sówka, jednak jej wnętrze kryje pewną niespodziankę -
 miejsce na odręczny wpis.


Myślę, że taka forma podziękowania na długo zapadnie w pamięć obdarowanej. A Was zachęcam do eksperymentowania z nietypowymi szablonami i wykrojnikami do baz Waszych prac.

W mojej pracy użyłam następujących materiałów ze sklepu:

           
Pozdrawiam serdecznie,
Basia.


1 komentarz:

  1. Basiu, już nadrabiam zaległości i wysyłam Twoją sówkę w świat ;) niech inni ją podziwiają :) Oryginalny pomysł, który się wyróżnia.

    OdpowiedzUsuń