środa, 28 czerwca 2017

Gościnna Projektantka

Dzisiaj chciałbym Was zaprosić na wywiad z naszą Gościnną Projektantką - Aniką. Anika wygrała majową zabawę i zgodziła się zdradzić Wam kilka swoich tajemnic oraz pokazać parę swoich prac, w tym dwie, które zrobiła specjalnie dla nas.
A oto, jakich odpowiedzi udzieliła nam na nasze pytania:

1.
Czy możesz zdradzić nam, kto kryje się pod tajemniczym imieniem Anika? Kim jest ta zdolna osoba, która swoją pracą zachwyciła nasze DT?
Witajcie :) Na początku chciałam bardzo podziękować za zaproszenie mnie jako Gościnnej projektantki. Tym samym jest mi bardzo miło gościć w Three Wishes.

Kim jestem... jestem osobą z natury bardzo spokojną i nieśmiałą. Od kilku lat zajmuję się scrapbookingiem i jednocześnie wychowywaniem dziecka. Odkąd pamiętam zawsze coś tworzyłam: począwszy od rysowania, poprzez szycie zabawek z filcu oraz zabawy z maszyną do szycia, po scrapowanie. Teraz do wcześniejszych zainteresowań wracam, gdy "potrzeba" staje się u mnie "matką wynalazków", czyli gdy razem z dzieckiem mamy tzw. wenę twórczą :)

2.
Czy potrafisz zdefiniować, określić swój styl?

Szczerze, to nie mam swojego jednego stylu, bo staram się tworzyć różnorodnie. Nigdy nie chciałam się zawężać do jednego stylu, ponieważ każdy człowiek jest inny, toteż każda praca jest inna i wymaga innego spojrzenia :)


3.
Jakie prace lubisz robić najbardziej?

Najbardziej lubię wykonywać kartki na różne okazje, a jeszcze bardziej zawężając, to prace dla malutkich odbiorców czyli dzieci :) Ja sama bardzo kocham ten światek małych dzieci i kolorowych barw, dlatego też tak łatwo i prosto przychodzi mi tworzenie takich właśnie prac.

4.
Każda z nas, osób „pozytywnie zakręconych”, ma swoje ulubione narzędzie bądź jakiś „przydaś”, bez którego nie wyobraża sobie tworzenia. A bez czego Anika nie jest w stanie pracować?

Oj bardzo ciekawe i znaczące pytanie. Powiem tak: mam kilka takich "przydasi",a są nimi : barwny papier, stempel, tekturka i kwiaty.

5. Zdradź nam jeszcze co robisz, gdy nie tworzysz swoich pięknych prac?

Gdy nie tworzę prac, spędzam swój czas z dzieckiem zajmując się wspólnym poznawaniem tajników świata :)
sza


Dziękuję Ci pięknie Aniko za możliwość przeprowadzenia wywiadu. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli podziwiać Twoje prace zgłaszane na nasze zabawy i nie tylko :-)

A teraz pora na prezentację twórczości naszej Projektantki

Najpierw dwie urocze dziecięce karteczki i jedna urodzinowa, które Anika przygotowała dla nas wykorzystując materiały z naszego sklepu


Wykorzystane produkty to:

http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/75-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-floral-embroidery-scrapberry-s.html  http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/72-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-floral-embroidery-scrapberry-s.htmlhttp://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/74-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-florar-embroidery-scrapberry-s.htmlhttp://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/29-papier-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html
http://www.threewishes.pl/hobby-scrap-deco-foamiran-pianka-akcesoria/929-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-scrapberry-s.html


Zapraszam Was jeszcze zobaczenia innych prac naszej Projektantki:


Prawda, że są piękne? Jeżeli chcecie poznać inne prace Aniki, to zapraszam Was do odwiedzenia jej bloga

Pozdrawiam serdecznie  :-)


https://danfi1.wordpress.com/

1 komentarz:

  1. Aniko, jeszcze raz gratuluję wygranej. Nagroda poleci do Ciebie po naszym urlopie. Cieszę się, że mogliśmy Cię bliżej poznać i życzymy dalszych sukcesów.

    OdpowiedzUsuń