sobota, 5 maja 2018

Wyzwanie #15 - "Rodzinne uroczystości"

Maj, to fantastyczny miesiąc, w którym wiele się dzieje. To też czas na rodzinne spotkania i uroczystości. Stąd też nasze kolejne wyzwanie


Aby wziąć udział w naszej zabawie należy wykonać pracę w dowolnej technice, która będzie w widoczny sposób nawiązywała do tematu naszej zabawy


A teraz dla przypomnienia zasady naszej zabawy:

1. Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy dołączyć do obserwatorów naszego bloga.

2. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana.
3. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań.
4. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital.
5. Na swoim blogu/w galerii w poście z pracą, należy zamieścić nasz zabawowy banerek i link do posta z nią.
6. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.
7. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga.
8. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do zabawy), ale także w galeriach typu Facebook, Pinterest i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do zabawy wraz z banerem.
9. Prace niespełniające wytycznych zabawy, nie będą brane pod uwagę.
10. Zwycięską pracę wybiera DT drogą głosowania.
11. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor nagrodę niespodziankę, w skład której wchodzi m.ni. zestaw papierów
ScrapAndMe - "Romantic Garden" part.1


Na Wasze prace czekamy do 23 maja. Wyniki ogłosimy 28 maja.


A tak nasi projektanci poradzili sobie z tematem:

Jola

Jej maj kojarzy się Komunią św. Z tej okazji przygotował zestaw: wianuszek komunijny, oraz dwa grzebyki z tych samych kwiatków dla mamy i mamy chrzestnej dziewczynki. Użyła następujących produktów ze sklepu: biały foamiran irański, foamiran irański - oliwka, mold - liście dalii, pręciki do kwiatków, pistolet do kleju na gorąco.

Ania


Dla niej j
edną z najważniejszych majowych uroczystości jest Dzień Matki, przygotowała więc kartkę z tej okazji. Jest radosna i elegancka jednocześnie – tak jak jej mama. A wszystko to dzięki papierom ScrapAndMe „Romantic Garden” i wycinanym kwiatom z tej kolekcji.


  
Kasia

Uwielbia tworzyć rożnego rodzaju kartki, zaproszenia, a najbardziej boxy...
Dlatego postanowiła w naszej zabawie pokazać Wam jeden ze swoich boxów. Został on przygotowany na bazie papierów "Romantic Garden", który znajdziecie w naszym sklepie. wykorzystała także zestaw dekoracyjnych tasiemek.


Marina


Uwielbia wiosnę - ten czas kiedy wszystko dookoła kwitnie i to ją inspiruje do tworzenia kwiatów z zimnej porcelany. Ten czas kojarzy jej się także z komunią. Na tę okazję stworzyła wianuszek i ozdobę na rękę.
Użyła następujących produktów ze sklepu: zimną porcelanę, suche pastelę, moldy.
Maciek

również stworzył pracę związaną z komunią. Jest nią
magnolia odmiany Yellow River. Będzie ona, wraz z innymi podobnymi gałązkami, stanowiła dekorację stołu komunijnego. Do jej wykonania wykorzystał: Modenę - masę air dry polimer clay 250g, jedwabny foamiran, mold, klej do foamiranu, zimny foamiran  oraz prawdziwą gałązkę, do której przymocował kwiaty :-)
 Mam nadzieję, że prace naszych projektantów dostarczyłam Wam wielu inspiracji, że wkrótce będziemy mogli podziwiać Wasze

Pozdrawiam serdecznie :-)
Danfi

https://danfi1.wordpress.com/2 komentarze: