sobota, 2 grudnia 2017

Zabawa # 10 - Coraz bliżej Święta


Moi drodzy, za oknami śnieg, w kalendarzu grudzień, wkrótce Święta.
Z tej okazji tworzymy kartki, ozdoby, robimy prezenty...
A my mamy dla Was kolejną zabawę, oczywiście związaną ze Świętami

Jej tytuł to:

Coraz bliżej Święta


Aby wziąć udział, musicie wykonać dowolną pracę. Jedynym warunkiem jest to, by jednoznacznie kojarzyła się ze Świętami Bożego Narodzenia

A teraz dla przypomnienia zasady naszej zabawy:

1. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana.
2. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań.
3. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital.
4. Na swoim blogu/w galerii w poście z pracą, należy zamieścić nasz zabawowy banerek i link do posta z nią.
5. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.
6. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga.
7. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do zabawy), ale także w galeriach typu Facebook, Pinterest i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do zabawy.
8. Prace niespełniające wytycznych zabawy, nie będą brane pod uwagę.
8. Zwycięską pracę wybiera DT drogą głosowania.
9. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor nagrodę, którą jest zestaw przydasi o wartości 50 złNa Wasze prace czekamy do 20 grudnia. Wyniki ogłosimy 25  grudnia.


Zobaczcie jak nasze projektantki podeszły do tematu:

Bożena

podpowiada jak można zapakować świąteczny prezent. W jej pudełku zmieści się sporo świątecznych niespodzianek. Do jego wykonania wykorzystała: dwustronny papier do scrapbookingu Rhapsody inBlue ScrapBerry's - Dreams come true, biały foamiran irański, pompony akrylowe białe.


Ewa

proponuje oryginalną ozdobę - piękny wieniec, który wykonała m.in. wykorzystując: pręciki i gwiazdki.


Jola

przyozdobiła pastą strukturalną i złotym brokatem drewnianą choinkę. Do tego dodała różową poinsecję, którą zrobiła z jedwabnego foamiranu i burgundowych pręcików. Jeszcze tylko szyszka i świąteczna ozdoba gotowaJustyna

Justyna przygotowała pudełko na świąteczne bombki, które ozdobią choinkę obdarowanej przez nią osoby. Jako bazę wykorzystała stare pudełko po zabawkach, które okleiła z pomocą szarej tektury i kleju magicznego. Brzegi ozdobiła taśmą washi w nawiązujące do śnieżnej zawieruchy wzory. Pokusiła się też o ciekawe połączenie szarości, błękitu i złota. Uroku pracy dodaje stemplowana kamieniczka. By ułatwić sobie pracę do odbijania silikonowych stempli Justyna użyła bloczka akrylowego oraz czarnego tuszu. Taśma 3D pozwoliła stworzyć przestrzenną kompozycję zdobiącą pokrywę. Efekty oceńcie sami, a co kryje się w środku pudełka, Justyna pokaże Wam przy okazji swojej kolejnej inspiracji.
 

Danfi

Dla tych, którzy obserwują moje prace, nie jest tajemnicą, że zakochałam się w drewnianych saneczkach. Zrobiłam z nich świąteczną dekorację - świecznik. Do przyozdobienia saneczek ze sklepikowych półek wykorzystałam: biały foamiran irański i czerwony foamiran irański, z których wykonałam poinsecje, dekorację -jarzębiną na piku, klej na gorąco


Mam nadzieję, że prace naszych projektantek dostarczyły Wam mnóstwa inspiracji i że wkrótce będziemy mogły podziwiać Wasze dzieła :-)

Pozdrawiam serdecznie :-)

https://danfi1.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz