poniedziałek, 20 listopada 2017

Nie tylko do albumów.

Witajcie,

dziś zainspiruje Was inaczej. Zazwyczaj tworzę projekty papierowe lecz od niedawna mam nową pasję. Dzięki niej zauważyłam, że moje scrapowe przydasie mogę wykorzystać w zupełnie inny sposób. Pokaże Wam kilka moich kreatywnych wynalazków ;) W roli głównej wystąpią kółka do spinania albumów. W sklepie Three Wishes znajdziecie je w różnych kolorach i rozmiarach.

Jako pierwszą propozycję mam  dla Was breloczki do nożyczek. Czasem gdy pracujemy w grupie i każda z nas ma takie same nożyczki, łatwo się pomylić.


Kolejna propozycja to przywieszka.  Dzięki tym kółkom w łatwy sposób doczepicie element, w tym przypadku zawieszkę.


Możemy też przypiąć nasz organizer do torebki, szlufki od spodni  czy plecaka. Na zdjęciach poniżej prezentuję mój pokrowiec na nożyczki.Co zrobić gdy mamy dwa małe arkusze papieru zamiast jednego dużego, a chcemy z nich zrobić otwieraną kartkę? Połączyć je naszym niezawodnym przydasiem ;)


 Jednym z moich ulubionych zastosowań  jest segregowanie za ich pomocą wykrojników. Zobaczcie sami.


Dzięki temu, że kółka łatwo się otwierają i mają różne rozmiary często coś nimi łączę. Kolejnym przykładem są dwa organizery spięte ze sobą. Dosłownie wszystko możecie połączyć z ich pomocą. Byle by tylko było za co złapać .... ;)


Do moich kreatywnych pomysłów użyłam:

http://www.threewishes.pl/62-akcesoria-do-albumowhttp://www.threewishes.pl/62-akcesoria-do-albumow
 http://www.threewishes.pl/zawieszki-charms/654-zawieszkacharms-klatka-scrapberry-s.htmlhttp://www.threewishes.pl/62-akcesoria-do-albumow 

Pozdrawiam!

justynka-rekodzielo.blogspot.com

1 komentarz: