poniedziałek, 2 lipca 2018

Mój album YESTERDAY - pamiątka z warsztatów z Ewą Constancją

Kochani,
 Ci , którzy bywają na warsztatach w naszej pracowni Three Wishes,
widzieli już ten album,  a niektórzy z Was mają go już na własność, bo byli  na poprzednich warsztatach prowadzonych  przez Ewę. 
Swoją piękną wersję tego albumu pokazała też na naszym blogu projektantka naszego Dt - Danfi.

Dzisiaj chcę Wam pokazać, jak powoli dokańczam swój album, jest to bowiem album z możliwością rozbudowy i przybędzie mu na pewno sporo stron i detali :)
Wykorzystana kolekcja papierów to Yesterday od Lemoncraft, a ja dokładam też elementy z najnowszej kolekcji Lullaby, oraz napisy z moich ulubionych papierów ślubnych od ScrapBerry's.

Praca z tym projektem daje mi ogromną radość i kiedy zamykam drzwi pracowni autentycznie tęsknię za jego widokiem ( słyszysz Ewa?) 

Mam jeszcze sporo czasu na tą twórczość, bo wymyśliłam, że będzie to prezent rodzinny dla mojego Męża i dla naszej Rodziny na 20 lecie ślubu. 
W międzyczasie okazało się, że źle policzyłam i ta rocznica będzie dopiero za rok, więc nie wiem, czy tyle wytrzymam i nie dam go jeszcze w tym roku ;)   

W projekcie nie ma jeszcze naszych zdjęć, ale niektóre z nich mam już przed oczami i wiem na których stronach będą, części jeszcze nie wybrałam. 

Jednocześnie tym postem chcę Was GORĄCO zachęcić do warsztatów albumowych ( i nie tylko), które poprowadzi dla Was w naszej pracowni EWA CONSTANCJA już 1 września! ( zapisy trwają)
Album wart jest polecenia i na pewno kreatywna praca nad tym wspaniałym projektem przyniesie Wam ogrom radości! 

A teraz już część fotek.

Na naszych półkach sklepowych znajdziecie:

sznurek woskowany
bloczek papierów do liści
oraz pręciki, perełki druciki florystyczne


do zobaczenia na warsztatach!
szczegóły:
https://www.facebook.com/events/229273451200296/
Małgosia


4 komentarze:

 1. Album na bogato.:) Cudeńko, a jeszcze jak będą w nim zdjęcia... - poezja.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, na bogato to on jeszcze nie jest :)) ale faktycznie muszę się bardzo pilnować, żeby go nie przeładować, a w moim wypadku to trudne ;) :)

   Usuń
 2. Gosiu, baaardzo się cieszę, że ten album wzbudza w Tobie tyle pozytywnych emocji. To dla mnie wielka i nieoczekiwana premia za włożoną pracę. Pięknie go rozwijasz i wiesz.... zawsze możesz zrobić drugi. :D Nie bój się, że go przeładujesz. To album stworzony dla takich jak Ty. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewa, uwielbiam WSZYSTKIE Twoje projekty!, ale ten szczególnie skradł moje serce, bo daje dużo możliwości i swobody i wciąż można
   dokładać w nim coś nowego, trochę jak niekończąca się historia;)

   Usuń