sobota, 30 czerwca 2018

Gościnna Projektantka - poznajcie Asię

Cześć :)
Mam niezmierną przyjemność przedstawić Wam bliżej bardzo utalentowaną dziewczynę, która została wyróżniona w naszym wyzwaniu "Uroczystości rodzinne". 
Ta zdolniacha to Asia. Przeczytajcie co pisze o sobie.

Witam,

Mam na imię Asia i swoje prace publikuję na blogu Łapkodzieło ( http://lunoliel.blogspot.com)
Przygodę z rękodziełem zajęłam się w 2012 roku (zaczęłam od kartki urodzinowej dla bratowej) jednak przez pierwsze 4 lata moje prace powstawały w małych ilościach i tylko okazjonalnie. Dużo wiatru w żagle dodały mi warsztaty, na nich poznałam inne techniki i pokochałam albumy, czy brudzenie palców. Od końca zeszłego roku prace tworzę nie tylko na prezent, ale przede wszystkim dla samej radości tworzenia.
Nadal nie odnalazłam swojego stylu i nie ustaję w poszukiwaniach stylu. W zależności od nastroju, lub osoby którą mam obdarować, powstają u mnie od bardzo prostych i czystych prac, do wręcz  przepakowanych mediami. Chyba za bardzo lubię różnorodność żeby móc się w czymś jednym wyspecjalizować.

Zyskałam możliwość zaprezentowania swoich prac dzięki wyróżnieniu w wyzwaniu „uroczystości rodzinne”, na który zgłosiłam mój urodzinowy duet. Oto kilka przykładów:
Specjalnie dla sklepu Three Wishes Craft przygotowałam album ślubny.Kwiaty znajdujące się na okładce i na grzbiecie zrobiłam z foamiranu (http://threewishes.pl/69-foamiranformymasa-softzimna-porcelanapastele-). Na okładce użyłam maski 13 arts (http://threewishes.pl/szablony-i-maski/1511-maska-stencil-wreath-13rts.html).Wszystkie użyte papiery pochodzą z kolekcji Romantic Garden Part 1 i 2 (http://threewishes.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=romantic+garden).
Jeszcze raz dziękuję ekipie Three Wishes Craft za wyróżnienie mojej pracy :)

To była Asia. Zdolna bestia prawda? 
Bardzo mi miło, że miałam przyjemność przybliżyć Wam jej osobę. 
Pozdrawiam gorąco - Kasia. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz