sobota, 22 kwietnia 2017

Poznajmy się bliżej - Ania :)


Mam na imię Ania 
- w sieci istnieję od 2006 roku jako Anek73 z Przystanku Kłodzko :) 


Od urodzenia mieszkam w Kłodzku - miejscu na ziemi, którego nie chciałabym zastąpić żadnym innym :)


Uwielbiam blogowanie, czytanie książek, fotografowanie odwiedzanych miejsc.

 Kocham wiatraki i jeżdżę w ich poszukiwaniu wszędzie, gdzie mogę... 


Od ponad 30 lat pasjonuję się haftem krzyżykowym. Moim największym sukcesem w tej dziedzinie jest zdobycie 3 miejsca na ogólnopolskiej wystawie w Łodzi w 2009 roku :)


Uwielbiam spokojne życie z najbliższymi i całą gromadą ukochanych zwierzaków, czyli pięcioma kurami, sześcioma królikami i pięcioma kotami... do których niedawno dołączył jeszcze kundelek ze schroniska :) 


Od kilku lat doskonalę swoje umiejętności scrapowe - uwielbiam robić exploding boxy, kartki, LO i PL... Nie cierpię za to mediowania - wszystko musi być w moich pracach poukładane i czyściutkie ;) 


W zeszłym roku - za sprawą przyjaciółki - dosyć mocno zaangażowałam się w tworzenie exploding boxów na rozmaite okazje... 

Dziś projekt ten istnieje pod nazwą Pudełeczka Pełne Szczęścia i jest cały czas rozwijany :)


Od pięciu lat tworzę w swojej ukochanej pracowni, którą stworzyliśmy z Marcinem od podstaw w starej komórce... Zawodowo od ponad dwudziestu lat spełniam się jako nauczycielka języka polskiego, a prawie dziesięć prowadzę też zajęcia komputerowe. Pracowałam jako egzaminator gimnazjalny i maturalny, jestem autorką monografii swojej ukochanej szkoły - chodziłam do niej jako dziecko, a po latach wróciłam w roli pracownika. Staram się zarazić dzieci swoimi pasjami - prowadzę z nimi szkolnego bloga i zaszczepiam miłość do rękodzieła na dodatkowych zajęciach artystycznych. Mottem moich działań zawodowych i artystycznych stały się słowa prof. Ludwika Hirszfelda: "Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć", które staram się realizować każdego dnia.

Możecie mnie znaleźć tutaj:

Fanpage bloga: Przystanek Kłodzko
Fanpage działalności scrapowej: Pudełeczka pełne szczęścia
Instagram: anek73
Pinterest: anek73

Pozdrawiam :)


3 komentarze:

  1. Aniu, gratuluję nagrody w hafcie krzyżykowym, widziałam Twoje pozostałe prace, są niezwykle ambitne. Cieszę się również, że udało Ci się zorganizować pracownię w której realizujesz swoje pasje :) A do tego taka zgraja zwierzaków. Od dziecka marzyłam o rozmaitych czworonogach i dwunogach ;) Dziękuję, że zechciałaś nam o tym opowiedzieć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też kocham haft krzyżykowy i bardzo gratuluję nagrody i mnóstwa umiejętności jakie posiadasz. Nie byłabym sobą gdybym nie napisała ,że pracowni bardzo " zazdraszam " . To moje wielkie marzenie ,taki własny kąt do robótek . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń