sobota, 11 marca 2017

ZABAWA #1 z krokusami w tleNadeszła pora na naszą pierwszą zabawę!


Mówi się co prawda, że "w marcu, jak w garncu", ale to przecież pierwszy wiosenny miesiąc! To właśnie teraz zakwitają przebiśniegi, śnieżyczki i krokusy. I to właśnie te ostatnie będą inspiracją do naszej marcowej zabawy!


Waszym zadaniem będzie wykonanie dowolnej pracy, ale z użyciem "krokusowych" kolorów - fioletowego, żółtego, białego i zielonego. 

Aby Wam trochę ułatwić wykonanie zadania, nasze DT przygotowało garść inspiracji:


przygotowała lekko mixed-mediową pracę z fioletowymi kwiatami, do których formowania świetnie sprawdzają się dłutka kulkowe, biały foamiram barwiony pastelami olejnymi, background malowany akwarelami, lekko stemplowany.
przygotowała karteczkę wielkanocną w nietypowym kształcie. Przyozdobiła ją tekturkami, które pokolorowała tuszami oraz wykonanymi przez siebie foamiranowymi kwiatkami.


U Justyny krokusy już zakwitły pełnią barw. Przygotowała dla Was doniczkę pełną kwiatów wykonanych z foamiranu wraz z kartą na życzenia. Celowo zastąpiła pręciki czekoladą w barwnych pozłotkach, by nadać im wiosennej słodyczy. Pięknych barw pracy nadały wykorzystane papiery z kolekcji ScrapBerry's The Art Of Nature oraz te fakturowane.

Nie zabrakło też ciekawych dodatków oraz taśmy washi, której Justyna jest wielbicielką. 


Bożena 

przygotowała kartkę z użyciem ślicznych wiosennych buttonów oraz fantastycznych piórek!A ja wykonałam pudełko w krokusowych kolorach, z wykorzystaniem tekturek, których duży wybór można znaleźć w naszym sklepie. Zostało ono zapakowane w pudełko ochronne z PVC, które doskonale zabezpiecza delikatne elementy podczas transportu.***

Zasady naszej zabawy:

1. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana i nie zgłaszana na inne zabawy. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital. 

2. Na swoim blogu/w galerii należy zamieścić nasz wyzwaniowy banerek i link do posta z wybranym wyzwaniem.3. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.

4. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga. 

5. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do wyzwania), ale także w galeriach typu Facebook, Pinterest i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do wyzwania.

6. Zwycięską pracę wybiera DT  drogą głosowania

7. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor nagrodę.

***Zapraszam do wspólnej wiosennej zabawy!


Pozdrawiam,
Ania4 komentarze:

 1. ale piękne kartki dziewczyny pokazały:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem zachwycona! I szczęśliwa, że są w DT Three Wishes.

   Usuń
 2. Dziekujemy wszystkim, którzy bawią się razem z nami! Stanęliście na wysokości zadania a oglądając Wasze prace ciepło się robi na sercu :)

  OdpowiedzUsuń